Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianluca całuje Fiorellę. Gael i Gianna muszą ukrywać swój związek. Emisja 7 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 98

Fiorella mówi Giannie, że Gianluca, krewny Vittoria, był jej chłopakiem i poprosił ją, żeby nie wychodziła za mąż. Benigno namawia doñę Eloisę, żeby dała szansę Osvaldowi sprawdzenia się w roli prezesa firmy. Aníbal poleca Ramirowi śledzić Dianę. Chce się dowiedzieć, czy spotyka się z innym mężczyzną, żeby mógł ją później szantażować.

Pedro i Fiorella oglądają obrączki ślubne. Pojawienie się Aitany uniemożliwia im ucięcie sobie pogawędki. Gianluca szuka Fiorelli. Gianna zaczepia go i proponuje, żeby wmówił jej siostrze, że jest w niej zakoczny, by w ten sposób odciągnąć ją od zamiaru poślubienia Vittoria. Benito próbuje odzyskać pracę u rodziny Ángelesów poprzez szantaż. Pedro nie daje się zastraszyć i uprzedza chłopaka, że tym razem mu nie pomoże.

Gael proponuje Alinie, żeby udawali parę, by on mógł bez przeszkód spotykać się z Gianną. Gianluca skrada pocałunek Fiorelli oraz wyznaje jej, że nigdy o niej zapomniał. Vittorio nakrywa ich razem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ewelina
    February 26, 2016 o 7:05 pm  - Reply

    jednym słowem wszstko po krecone victor oszukuje fiorella a pedro powinien walczyć o sfojom miłość anie suchać aitany tesz oszukuje pedra dlategoże chce jej ojcieć przejoć firme anchelesuw całom nie rub tego pedro

  2. Justyna
    March 7, 2016 o 2:59 pm  - Reply

    Wszystko się niedługo wyda 🙂