Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael i Gianna muszą ukrywać przed Osvaldem, że są parą. Emisja 3 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 96

Diana wypytuje Vittoria o życie Fiorelli i szybko dochodzi do wniosku, że mężczyzna nie ma pojęcia o jej prawdziwym pochodzeniu. Gianluca oraz jego rodzina przylatują z Włoch, by uczestniczyć w ślubie Vittoria. Sergio upija się i ogarnięty zazdrością o Julietę rzuca się z rękami na Santina. Joaquina prosi Roxanę, żeby zostawiła Benita. Osvaldo o mały włos nie nakrywa Gaela z Gianną.

Pedro i Fiorella całują się na oczach Aitany. Federica próbuje dowiedzieć się czegoś na temat osoby Santina, lecz nikt nie udziela jej satysfakcjonującej odpowiedzi. Julieta pociesza Fiorellę, która cierpi z powodu zbliżającego się ślubu Pedra i Aitany. Doña Eloisa dowiaduje się o tym, że Roxana i Benito są parą i zwalnia szofera. Roxana namawia babcię do zmiany zdania obnietnicą, że więcej się do niego nie zbliży.

Diana prosi Vittoria, żeby nie odsuwał jej od siebie. Mężczyzna obiecuje, że nie zostawi jej samej i nadal będzie mogła liczyć na jego pomoc. Fiorella towarzyszy Pedrowi i Sergiowi podczas wizyty na cmentarzu. Ojciec i syn odwiedzają grób Pilar.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze