Odcinek 94

W 94. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianna nie akceptuje myśli, że Fiorella poślubi Vittoria. Emisja 1 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 94

Joaquina przypomina sobie, jak Maximino wmówił rodzinie, że jego daleki krewny osierocił córkę i w ten sposób ściągnął Roxanę na ranczo, a ją zatrudnił w charakterze jej opiekunki. Benito oznajmia Roxanie, że nie zamierza uczyć się etykiety i będzie musiała go zaakceptować takim, jakim jest. Vittorio denerwuje się z powodu ślubu i odlicza dni do tego wydarzenia.

Aníbal prosi Dianę o pomoc w odzyskaniu wolności. Zarzeka się, że jest niewinny. Pedro wypytuje doñę Eloisę o swoją matkę. Starsza pani mówi mu jedynie, że była alkoholiczną i narkomanką i odsyła go do ojca po więcej informacji. Federica cieszy się na myśl, że Pedro nigdy nie zazna szczęścia z Aitaną. Osvaldo przypomina Benignowi, że musi pomóc mu w zajęciu fotela prezesa firmy Acorp. Julieta angażuje się w przygotowania do ślubu Aitany i Pedra. Gianna jest zła na Fiorellę z powodu jej decyzji o ślubie z Vittoriem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anka
    February 29, 2016 o 9:56 pm  - Reply

    ale nudno ostatnio