Odcinek 93 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Joaquina wyznaje Fidelowi, że Roxana jest jej córką. Emisja 29 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 93

Roxana zaprasza Benita do włoskiej restauracji. Jest jednak zażenowana jego brakiem manier. Gianna jest zawiedziona postawą Gaela, który wcale nie walczy o ich miłość. Joaquina sugeruje dziewczynie, żeby przestała uganiać się za paniczem, bo przysporzy sobie tym tylko cierpienia. Aitana prosi Pedra, żeby towarzyszył jej podczas przymiarki sukni ślubnej.

Julieta żałuje, że poślubiła Aníbala, któremu zależało jedynie na jej pieniądzach. Vittorio zdobywa lekarstwa, które rzekomo mają mu pomóc w walce z symulowaną chorobą. Fiorella zmusza go, żeby je wziął, a on nie wie, jak tego uniknąć. Federica prosi Pedra, żeby sprawdził dla niej pewien stary dokument, który budzi w niej wątpliwości.

Osvaldo rozkazuje Alinie zmusić Gaela do rzucenia Gianny. Ostrzega ją, że jeśli tego nie zrobi, pożegna się ze swoją karierą. Roxana poniża Joaquinę. Fidel próbuje pocieszyć zrozpaczoną kobietę. Ona wyznaje mu, że boli ją pogarda dziewczyny, albowiem jest córką jej i Maximina.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze