Odcinek 92

W 92. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Julieta postanawia odnaleźć porzuconą przed laty córkę. Emisja 26 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 92

Federica uprzedza Vittoria, że Diana omal nie powiedziała Fiorelli, że zmyślił swoją chorobę. Mężczyzna ostrzega Dianę, że usunie ją ze swojego życia, jeśli zdradzi jego sekret Włoszce. Osvaldo szantażuje Benigna, żeby zdobyć fotel prezesa Acorp. Grozi, że jeśli mu nie pomoże, opowie doñii Eloisie o jego fikcyjnej firmie i przekręcie z akcjami.

Julieta wyznaje doñii Eloisie, że przed wieloma laty zaszła w ciążę z Santinem i urodziła dziewczynkę, którą oddała do adopcji, a którą teraz pragnie odnaleźć. Gael mówi Giannie, że jeśli będą trzymać się razem, doña Eloisa zniszczy jej życie. Benito zakazuje Joaquinie wtrącać się do jego spraw i oświadcza, że jest zakochany w Roxanie. Aitana proponuje Pedrowi, że włoży do ślubu suknię jego matki. Fiorella smuci się z powodu rozłąki z Pedrem. Pedro i Aitana spotykają Vittoria i Fiorellę podczas kolacji. Pary składają sobie życzenia pomyślności z okazji ślubów.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Margaret
  February 24, 2016 o 11:42 am  - Reply

  Kiedy oni wreszcie beda razam. Robi sie to juz nudne !!!!

 2. anka
  February 24, 2016 o 5:34 pm  - Reply

  no nudy,ale juz niedlugo jakos niedlugo po 100 odc sie pobiora

 3. anka
  February 24, 2016 o 5:41 pm  - Reply

  w 108 fiorela zostawi vitoria przed ołtarzem i ucieknie z pedrem,potem bedzie ich slub cywilnx