Odcinek 91

W 91. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro rzuca Fiorellę i godzi się z myślą o poślubieniu Aitany. Emisja 25 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 91

Aitana z radością odbiera obrączki ślubne, podczas gdy Pedro podejmuje desperacką próbę przekonania Fiorelli do wspólnej ucieczki. Diana próbuje uświadomić Vittoria, że Fiorella go nie kocha. Roxana otrzymuje na uczelni pochwałę za uratowanie życia Giannie.

Fiorella nie chce, żeby Pedro na nią czekał i życzy mu, żeby ułożył sobie życie, albowiem ona zamierza poślubić Vittoria. Fidel sugeruje Pedrowi poślubienie Aitany. Gianna odwiedza Gaela i całuje go. Dante gratuluje doñii Eloisie z powodu zbliżającego się ślubu jej wnuka i Aitany.

Gael wyznaje Alinie, że pamięta, jak matka zabierała go do parku w towarzystwie jakiegoś mężczyzny, który obsypywał go prezentami, lecz nie potrafi powiedzieć, kim on był. Doña Eloisa przypomina Fiorelli, żeby trzymała się z dala od Pedra, bo nie jest odpowiednią kobietą dla niego. Pedro decyduje się poślubić Aitanę. Ona okazuje mu swoją radość pocałunkiem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze