Odcinek 90 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 90

W 90. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella daje się nabrać na zmyśloną chorobę Vittoria. Emisja 24 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 90

Pedro jest bliski zerwania zaręczyn z Aitaną, gdy otrzymuje telefon od Fiorelli. Dziewczyna prosi go o natychmiastową rozmowę. Doña Eloisa poleca Roxanie sprawdzić, czy Gael zakończył swój niedorzeczny związek z Roxaną. Osvaldo i Sonia zarzucają Federice, że poinformowała konkurencję o planowanej sprzedaży akcji. Ona odpiera zarzuty i zapewnia, że nie zadziałałaby na niekorzyść firmy, której sama jest spadkobierczynią.

Fiorella daje się nabrać na zmyśloną chorobę Vittoria oraz zgadza się zostać jego żoną. Następnie oznajmia swoją decyzję Pedrowi. Gianna składa Roxanie podziękowania za uratowanie jej życia. Ona jednak nie przyjmuje ich i mówi, że byłoby lepiej, gdyby pozwoliła jej umrzeć. Doña Eloisa informuje Pedra o kolejnym załamaniu Gaela.

Diana daje Vittoriowi do zrozumienia, że nie popiera jego pomysłu zwodzenia Włoszki symulowaną chorobą, żeby zmusić ją do ślubu. Benito prosi rodziców, żeby doglądali Vittoria ze względu na jego pogarszające się zdrowie. Doña Eloisa prosi Sergia o pomoc w wyswataniu Pedra z Aitaną. Pedro oświadcza ojcu, że kocha Fiorellę i jest gotowy rzucić dla niej wszystko, łącznie z pracą w rodzinnej firmie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ewelina
    February 24, 2016 o 5:22 pm  - Reply

    kłamie ciebie vikttor nie jest chory fiorella