Odcinek 9 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 9

Odcinek 9

Pedro radzi Fiorelli, żeby ukryła się przed jego babcią, bo jeszcze z nią nie rozmawiał i mogłaby się zdenerwować. Zacarias informuje Vittoria, że Fiorella i Ginna zatrzymały się na kilka dni w domu Adeli Reyes, a później uciekły. Benito usiłuje przekonać mężczyznę, że został oszukany. Pedrowi udaje się przekonać babcię, by zatrudniła Fiorellę na swoim ranczo.

Benito uprzedza matkę, że Vittorio chce z nią porozmawiać o Włoszkach i prosi, żeby go kryła. Juliana próbuje uwieść Pedra, ale on ją odtrąca. Adela wyjaśnia Zacariasowi, w jakich okolicznościach poznała Fiorellę i Giannę oraz dlaczego zaoferowała im gościnę w swoim domu. Nie mówi mu jednak, dokąd uciekły, ani z jakiego powodu.

Fidel przeprasza Pedra za to, że przywiózł Włoszki na ranczo bez jego zgody. Pedro wyjaśnia mu, że Fiorella jest szantażystką i musiał spełnić jej żądanie, żeby ta nie wydała pamiętnika Tanii. Benito wyznaje rodzicom, że zataił przed Vittoriem prawdę o Fiorelli i jej siostrze, bo się w niej zakochał i chce ją odnaleźć, żeby prosić ją o rękę.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 28 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze