Odcinek 89 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 89

W 89. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio zaskakuje Fiorellę informację o swojej chorobie. Emisja 23 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 89

Gael radzi się Benita w sprawie Gianny. Mówi mu, że Osvaldo próbował zmusić go, przy użyciu szantażu, do zerwania z Włoszką. Benito namawia kolegę, żeby nie poddawał się zbyt łatwo. Doña Eloisa zakazuje Fiorelli i jej siostrze spoufalania się z członkami jej rodziny. Federico mówi Dantemu, że Aitana i jej rodzina mogą zaszkodzić Ángelesom. Diana obmyśla nowy plan zatrzymania przy sobie Vittoria.

Pedro wyznaje Fiorelli, że przystał na ślub z Aitaną, żeby przekonać babcię do wyrażenia zgody na jej powrót na ranczo. Pyta ją również, czy rzeczywiście odwołała ślub z Vittoriem oraz oświadcza, że dla niej jest gotów odstąpić od poślubienia Aitany i stawić czoła rodzinie. Benigno informuje doñę Eloisę, że wykupił wszystkie akcje nabyte przez Acorp, choć zapłacił za nie wysoką cenę. Następnie oznajmia córce, że wszystko idzie po jego myśli, a gdy ona poślubi Pedra i da mu dziecko, cała fortuna Ángelesów trafi do jego rąk.

Fidel gratuluje Pedrowi odważnej decyzji o zawalczeniu o Fiorellę i okazuje mu swoje wsparcie. Joaquina donosi doñii Eloisie, że nakryła Roxanę z szoferem. Dziewczyna wypiera się wszystkiego. Fiorella spotyką się z Vittorem, by obwieścić mu swoją decyzję o zerwaniu, gdy ten zaskakuje ją wiadomością o tym, że jest nieuleczalnie chory.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Anka
  February 15, 2016 o 7:05 pm  - Reply

  Kiedy kolejne streszczenia ?

 2. Kuba
  February 17, 2016 o 9:10 pm  - Reply

  Lol

 3. Ana;*
  February 18, 2016 o 2:11 pm  - Reply

  A kto jest za tym, żeby Tv4 puściło jeszcze raz odcinki Triumfu miłości z boską Maite Perroni i Williamem Levym.?

  • Edi
   February 24, 2016 o 5:43 pm  - Reply

   Nikt 🙂 Hahaha