Odcinek 88 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 88

W 88. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Eloisa wyznacza datę ślubu Pedra i Aitany bez konsultacji z wnukiem. Emisja 22 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 88

Doña Eloisa dowiaduje się, że akcje firmy zostały wykupione przez nieznaną firmę i żąda wyjaśnień od Pedra i Osvalda. Osvaldo przyznaje się do popełnienia błędu, lecz zapewnia, że już zajął się tą sprawą. Pedro nie wierzy w felerny przypadek i uważa, że ktoś wyniósł informacje o planowanej sprzedaży akcji oraz zapowiada, że dowie się, kto to zrobił. Joaquina próbuje zbliżyć się do Roxany, ale ona ją odtrąca i jej ubliża.

Pedro uświadamia Osvalda, że ich akcje trafiły do właściciela konkurencyjnej firmy, którego tożsamość jest nieznana. Gael złości się na Roxanę, że doniosła babci o tym, że spotyka się z Gianną. Benito staje w obronie Roxany. Federica umawia się na spotkanie z Vittoriem, żeby zdradzić mu prawdziwy powód powrotu Fiorelli na ranczo. Osvaldo zarzuca Fabiowi, że wspólnie z Sonią odkupili akcję jego firmy. Mężczyzna odpiera zarzuty i przypomina Osvaldowi, że bezmyślnie zadecydował o sprzedaży całego pakietu akcji, zamiast podzielić je na mniejsze bloki.

Gael mówi Alinie, że Osvaldo mu groził. Doña Eloisa oznajmia rodzinie, że za dwa tygodnie odbędzie się ślub Aitany i Pedra. Pedro wytyka babci wyznaczyła ten sam dzień, w którym pobierają się Fiorella i Vittorio. Starsza pani nakazuje mu dbać o przyszłą żonę oraz uprzedza, że jego przyszły teść będzie wspólnikiem większościowym ich firmy i jeśli zaniedba Aitanę, narazi na szkody całą rodzinę. Pedro zarzuca babci, że traktuje go przedmiotowo. Benito oznajmia Fidelowi, że Fiorella postanowiła odwołać ślub z Vittoriem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Paulina
    February 22, 2016 o 5:10 pm  - Reply

    Ola – naprawdę, komentarze poniżej jakiekolwiek poziomu.