Odcinek 87

W 87. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo szantażuje Gaela, żeby zmusić go do rzucenia Gianny. Emisja 19 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 87

Julieta postanawia polecieć do Rzymu, żeby spotkać się z Santinem i znaleźć sposób na odnalezienie córki. Federica informuje Dantego o pomyśle urządzenia szpitalnego pokoju młodej Włoszce na hacjendzie. Mówi mu także, że Fiorella rozważa zerwanie zaręczyn z Vittoriem, bo jest zakochana w Pedrze. Postanawia jej w tym pomóc, rozdzielając Pedra z Aitaną.

Benito dekoruje pokój Roxany romantycznymi ozdobami. Dziewczyna docenia gest chłopaka i nagradza go pocałunkiem. Dante pokazuje doñii Eloisie pokój Gianny. Kobieta domaga się wyjaśnień od wnuka i przypomina mu, że nie życzy sobie obecności Włoszek na ranczo. Pedro powołuje się na ich umowę i zostaje tym samym zobligowany do wyznaczenia daty ślubu z Aitaną.

Fiorella cieszy się na wieść, że może wrócić do domu Ángelesów. Vittorio obmyśla intrygę, żeby zmusić Włoszkę do ślubu – planuje wmówić jej, że jest śmiertelnie chory. Diana uważa jego pomysł za niedorzeczny i sugeruje, że sama zostanie jego żoną, lecz on nie okazuje zainteresowania. Osvaldo dowiaduje się o romansie Gaela z Gianną i nakazuje mu go zakończyć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze