Odcinek 86 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 86

W 86. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Po kłótni z Vittoriem Fiorella chce odwołać ich ślub. Emisja 18 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 86

Vittorio pojmuje, że Fiorella nie chce brać z nim ślubu, bo jest zakochana w Pedrze. Nie zamierza jednak rezygnować z walki i zapowiada Reynaldowi, że zrobi wszystko, żeby zdobyć Włoszkę. Julieta opowiada Sergiowi o tym, jak zaszła w ciążę z Santinem, lecz z obawy przed reakcją rodziny, po porodzie oddała niemowlę do adopcji.

Diana namawia Vittoria, żeby zakończył farsę ze ślubem z Fiorellą. Mężczyzna protestuje. Gianna zwierza się siostrze, że chce przeżyć swój pierwszy raz z Gaelem i była już całkiem blisko, żeby jej pragnienie się urzeczywistniło. Pedro przygotowuje specjalny pokój dla Gianny na hacjendzie. Roxana przyznaje się Benitowi, że ocaliła życie Giannie. On chwali jej dobre serce i całuje ją.

Vittorio wpada w złość, gdy Fiorella oznajmia mu, że razem z siostrą przeprowadzają się na ranczo i nazywa ją niewdzięcznicą. Włoszka przypomina mężczyźnie, że nie jest jego niewolnicą, a zdrowie jej siostry znaczy dla niej więcej niż wszystko inne. Później wyznaje Simonie, że ma coraz większą ochotę odwołać swój ślub z Vittorem. Federica słyszy, jak Simona namawia Włoszkę, żeby zawalczyła o miłość Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze