Odcinek 85

W 85. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Roxana ratuje życie Giannie, choć ona tego nie pamięta. Emisja 17 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 85

Fiorella dowiaduje się, że jej siostra trafiła do szpitala i prosi Vittoria, żeby wracali do domu. Pedro dowiaduje się, że samochód Vittoria się zepsuł i oferuje im swoją pomoc, co bardzo złości Aitanę. Sonia uważa, że zaręczyny Pedra z Aitanem mogą przeszkodzić jej planom. Osvaldo sugeruje żonie, by poszukali sojusznika. Sonia proponuje Fabia.

Doña Eloisa wyjaśnia Dantemu, że poleciła Aitanie podglądać Federicę w firmie. Gianna nie pamięta, w jaki sposób straciła przytomność. Przypomina sobie tylko, jak Roxana jej dokuczała. Gael i Pedro tłumaczą Vittoriowi, że popełnił błąd, posyłając Giannę do innego kardiologa i zabierając ją z wiejskiego klimatu do miasta. Vittorio obraża się i wyjaśnia, że dał dziewczynie wszystko, czego potrzebowała. Roxana przyjeżdża do szpitala, żeby zapytać o zdrowie Gianny. Gael obarcza ją winą i zmusza do odejścia.

Aitana uprzedza ojca, że jeśli nie zaczną działać, ich plany legną w gruzach. Anel uświadamia Gaela, że Roxana uratowała życie Giannie. Roxana donosi doñii Eloisie o romansie Gaela z Gianną. Sonia i Osvaldo zmuszają Fabia do współpracy w zniszczeniu Pedra. Vittorio wyznaje Reynaldowi, że wspólna podróż z Fiorellą uzmysłowiła mu, że jeśli prędko czegoś nie zrobi, może stracić narzeczoną.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anka
    February 8, 2016 o 9:55 pm  - Reply

    ale ona jest brzydka