Odcinek 84 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 84

W 84. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Vittorio spotykają Aitanę i Pedra w tym samym hotelu. Emisja 16 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 84

Aitana czyni wyrzuty Pedrowi, że zostawił ją samą na kilka godzin. Vittorio także wypomina Fiorelli, że zniknęła mu z oczu. Włoszka tłumaczy, że nudzi się, bo on tylko myśli o interesach. Wkrótce dochodzi do spotkania obu par. Aitana wykorzystuje okazję, by pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym od Pedra. Vittorio opowiada o tym, jak oświadczył się Fiorelli korespondencyjnie, jeszcze gdy ona mieszkała we Włoszech.

Sonia zakazuje matce widywać się z Sergiem, gdyż ściąga na niego problemy. Vittorio zarzuca Fiorelli, że ukryła przed nim fakt, że Pedro i Aitana zatrzymali się w tym samym hotelu. Włoszka przypomina mu, że to on zadecydował o tym, gdzie będą nocować. Sonia namawia Osvalda do zniszczenia reputacji Pedra w oczach doñii Eloisy. Fiorella jest ciekawa, co Pedro zażądał od babci w zamian za zaręczenie się z Aitaną. On unika odpowiedzi i oznajmia, że tylko z nią tak naprawdę chce się ożenić.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. anka
    February 16, 2016 o 8:04 pm  - Reply

    oby wiecej takich scen jak ta w basenie