Odcinek 83

W 83. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro uciekają od swoich partnerów i jadą na wycieczkę. Emisja 15 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 83

Pedro i Fiorella są zaskoczeni przypadkowym spotkaniem. Oboje udają małżeństwo przed masażystkami z salonu. Gianna komentuje ostatnie poczynania Roxany w obecności Gaela, lecz on nie przywiązuje do tego uwagi. Fidel proponuje Joaquínie wspólny spacer. Sergio uświadamia Belindę, że Sonia potrzebuje jej bliskości. Kobieta wyjaśnia, że córka odrzuciła jej pomoc, a doña Eloisa nie życzy sobie jej wizyt na hacjendzie.

Roxana całuje profesora Enrqueza za co zostaje skarcona. Aitana skarży się Pedrowi, że Benito ją zamknął i rozkazuje mu zwolnić go z pracy. On uważa, że prosi o zbyt wiele i próbuje udobruchać towarzyszkę. Następnie zostawia ją pod pretekstem samotnej przejażdżki motorem. Tak naprawdę jednak biegnie do Fiorelli i zabiera ją na wycieczkę.

Włoszka składa Pedrowi życzenia z powodu zaręczyn z Aitaną. Chłopak wyjaśnia, że spełnił jedynie żądanie babci. Obije zgodnie postanawiają zapomnieć o swoich partnerach i cieszyć się chwilą.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anka
  February 8, 2016 o 9:53 pm  - Reply

  w koncu chociaz przez chwile fiorella nie marudzi i da sie poniesc chwili i zapomniec o wszystkim,Pedro super koszula

 2. anka
  February 9, 2016 o 9:52 pm  - Reply

  to beda super odcinki

 3. ewelina
  February 15, 2016 o 10:21 am  - Reply

  wreśćie bedziecie razem fiorella i pedro
  super ocinek