Odcinek 82 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 82

W 82. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro i Fiorella przypadkowo spotykają się w tym samym hotelu. Emisja 12 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 82

Vittorio nie przyjmuje odmownej odpowiedzi od Fiorelli na jego propozycję wyjazdu i poleca dziewczynie czym prędzej spakować walizkę. Gianna jest zdziwiona wiadomością o wspólnej wycieczce jej siostry i Vittoria. Sergio nie popiera pomysłu doñii Eloisy o przedślubnej podróży Pedra i Aitany.

Sonia złości się, gdy Osvaldo dzwoni do Aliny w jej obecności. Pedro i Aitana meldują się w hotelu. Ona natychmiast przystępuje do próby uwiedzenia towarzysza, lecz on ją odtrąca. Roxana nie przyjmuje porad od Joaquíny. Alina umawia się z Osvaldem w publicznym miejscu, żeby oświadczyć mu, że ich romans się skończył oraz zagrozić wniesieniem skargi na policji, jeśli spróbuje ją osaczyć. Aitana upija się i podejmuje kolejną nieudaną próbę usidlenia Pedra.

Benito uprzedza Pedra, że zostawił w samochodzie pierścionek zaręczynowy dla Aitany. Benigno i Celeste wmawiają doñii Eloisie, że jej wnuk właśnie zaręczył się z ich córką. Federica dowiaduje się o tym i jest zaskoczona niepowodzeniem swojego planu. Pedro i Fiorella spotykają się przypadkiem w salonie masażu i spoglądają na siebie z wielkim zaskoczeniem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. iness
  February 7, 2016 o 7:52 pm  - Reply

  cóz za ujecie,Piedro cudowny jestes,ten uśmiech ach …

 2. renata
  February 8, 2016 o 6:06 pm  - Reply

  Pedro jest boski 😊

 3. anka
  February 8, 2016 o 9:50 pm  - Reply

  piekny,mega przystojny,usmiech zniewalajacy

 4. Name
  February 11, 2016 o 9:23 pm  - Reply

  Cudowny:)