Odcinek 81

W 81. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Federica sugeruje Vittoriowi, żeby zabrał Fiorellę w podróż. Emisja 11 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 81

Pedro udaremnia Osvaldowi próbę uświadomienia doñii Eloisy o tym, że spędził noc z Sonią. Proponuje kuzynowi, żeby zapomnieli o przeszłości oraz radzi mu zabronić żonie spoufalania się z innym mężczyznami. Doña Eloisa oznajmia Fiorelli, że cieszy się z jej powrotu i tego, że będzie dotrzymywać jej towarzystwa oraz przestrzega ją przed zbliżaniem się do Pedra.

Federica podejrzewa, że Aitana próbuje zaszkodzić rodzinnej firmie Ángelesów. Vittorio i Diana idą do łóżka. Po wszystkim mężczyzna ucieka od niej, zasłaniając się nadmiarem obowiązków. Aitana uprzedza Fiorellę, żeby nie próbowała jej odbić Pedra, bo pożegna się nie tylko z pracą, ale i z ciepłym kątem w domu Vittoria. Gianna namawia Fiorellę, żeby przestała zajmować się nią i w końcu pomyślała o własnym szczęściu.

Federica postanawia pokrzyżować plany Aitany i podpowiada Vittoriowi, żeby zabrał narzeczoną w podróż. Proponuje mu nocleg w tym samym hotelu, w którym będzie Pedro. Doña Eloisa postanawia wyręczyć wnuka i kupuje pierścionek zaręczynowy, który Pedro ma wręczyć Aitanie w trakcie wyjazdu. Vittorio idzie za radą Fediriki i zaprasza Fiorellę na odprężającą wycieczkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze