Odcinek 80 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 80

W 80. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: W obecności doñii Eloisy Osvaldo wypomina Pedrowi, że spał z Sonią. Emisja 10 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 80

Aitana i Roxana zgodnie przyznają, że nie chcą mieć dzieci. Pedro oznajmia Aitanie, że Fiorella wraca do pracy na ranczu. Fiorella wyjaśnia siostrze, że Vittorio dąsa się na nią za to, że nie chciała go pocałować. Aitana złości się na wieść, że Pedro zgodził się na wyjazd z nią tylko dlatego, że jego babcia przyzwoliła na powrót Włoszki. Doña Eloisa radzi dziewczynie, by zamiast lamentować, spróbowała rozkochać w sobie jej wnuka.

Dante pokazuje Federice dokument sporządzony przez Vinicia, w którym ten oskarża Máxima o oszukanie Gabriela. Federica poprzysięga zemstę. Fiorella smutnieje na wieść o planowanym wyjeździe Pedra i Atiany. Pedro uspokaja ją, że to tylko kilkudniowy wypad. Doña Eloisa wyraża nadzieję, iż podczas tych kilku dni między jej wnukiem a Aitaną do czegoś dojdzie.

Pedro zwierza się Fidelowi, że cieszy się z powrotu Fiorelli i nie ma ochoty wyjeżdżać w Aitaną. Doña Eloisa oznajmia Pedrowi, że Osvaldo przejmie prowadzenie firmy podczas jego nieobceności. Pedro naskakuje na Osvalda, a ten odpłaca mu się tym samym i w obecności babci wypomina mu, że mógł spłodzić dziecko Sonii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze