Odcinek 79 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 79

W 79. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio zezwala Fiorelli na powrót do pracy na ranczu Ángelesów. Emisja 9 lutego o godz. 17:00 w Czwórce

Odcinek 79

Vittorio i Pedro proszą Fiorellę, żeby nie wyjeżdżała, lecz ona nie zamierza ich słuchać. Dante uświadamia doñę Eloisę, że Vinicio wiedział o tym, co Máximo zrobił Gabrielowi i podzielił się swoją wiedzą z kochanką. Starsza pani rozkazuje mu zająć się uciszeniem kochanki oraz dochowaniem absolutnej dyskrecji przed Federicą.

Vittorio wypomina Pedrowi, że swoją obecnością tylko przysparza mu kolejnych problemów z Fiorellą. Pedro mówi mu, że gdyby był pewny miłości Fiorelli do niego, pozwoliłby jej wrócić na ranczo. Diana także próbuje namówić Vittoria do puszczenia wolno Fiorelli. Gianna uświadamia siostrę, że we Włoszech nie ma dla nich przyszłości. Fiorella odpowiada jej, że jeśli zostaną w Meksyku, będzie musiała dotrzymać słowa danego Vittoriowi i wziąć z nim ślub.

Sonia ubliża Alinie. Osvaldo próbuje uspokoić żonę. Pedro proponuje Fiorelli, że opłaci jej koszty podróży do Włoch i znajdzie pracę. Vittorio przeprasza Fiorellę za swoje zachowanie i raz jeszcze namawia do pozostania w Meksyku. Zgadza się, żeby wróciła do pracy na ranczu Ángelesów, lecz nadal ma mieszkać w jego domu. Alina zrywa z Osvaldem. Benigno sugereuje Aitanie, żeby spróbowała zajść w ciążę z Pedrem podczas ich wspólnej podróży. Aitana buntuje się. Vittorio zostaje ponownie odtrącony przez Fiorellę, gdy chce ją pocałować i zaczyna mieć tego dość.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze