Odcinek 76

W 76. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittoria nie ma zaufania do Fiorelli i chce mieć nad nią kontrolę. Emisja 4 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 76

Fiorella wyznaje Pedrowi, że zawsze, gdy robi sobie nadzieję na to, że będą razem, coś ich rozdziela – teraz ona ma zostać żoną Vittoria, zaś on będzie miał dziecko z Sonią. Pedro wyjaśnia dziewczynie, że został oszukany przez Sonię i jej matkę. Doña Eloisa okazuje zrozumienie Sonii i wyznaje jej, że w przeszłości także straciła dziecko.

Osvaldo zapowiada żonie, że wystąpi o rozwód, bo nie jest mu już potrzebna. Sergio wstawia się za Sonią, a wtedy Osvaldo uświadamia go o zdradach żony. Aitana żali się matce, że jest zmęczona kaprysami Pedra. Celeste namawia córkę, żeby wzięła się w garść i doprowadziła do ślubu z Pedrem, a gdy minie rok ich małżeństwa i ograbi go z majątku, będzie mogła się od niego uwolnić. Aníbal próbuje ratować swoje małżeństwo z Julietą. Kobieta zarzuca mu, że nigdy jej nie kochał i za jej plecami sypiał z innymi kobietami.

Pedro żąda wyjaśnień od Sonii. Ona zrzuca winę na Osvalda. Pedro sugeruje jej rozwód z mężem i obiecuje, że nie wyrzuci jej z pracy. Vittorio złości się, gdy Fiorella wychodzi z domu, nie uprzedziwszy go, dokąd idzie. Gianna wstawia się za siostrą i sugeruje mężczyźnie, żeby miał więcej zaufania do Fiorelli. Kiedy Fiorella wraca do domu, Vittorio domaga się wyjaśnień.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze