Odcinek 75 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 75

W 75. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro wyznaje Fiorelli, że odmieniła jego życie i wyznaje jej miłość. Emisja 3 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 75

Osvaldo dowiaduje się od Pedra, że spał z jego żoną i ukrył to przed nim na jej życzenie. Ciąża Sonii jest zagrożona z powodu badania DNA na potwierdzenia ojcostwa. Lekarz uprzedza Osvalda, że nawet jeśli dziecko się urodzi, mogą być z nim kłopoty. Pedro oznajmia Belindzie, że wyjawił Osvaldowi prawdę. Sonia jest zła, bo jej plany legły w gruzach, a do tego obawia się represji ze strony męża.

Osvaldo zapowiada Pedrowi, że jeśli okaże się, że jest ojcem dziecka Sonii, tym razem strzeli do niego celnie. Fiorella zapewnia Dianę, że nie zależy jej na pieniądzach Vittoria. Sonia wmawia Osvaldowi, że matka zmusiła ją do sfałszowania wyników, żeby oszukać Pedra i wyciągnąć od niego pieniądze. Osvaldo uważa Pedra za swojego największego rywala i grozi mu śmiercią. Sonia traci ciążę. Osvaldo obwinia Pedra o zniszczenie mu życia.

Roxana zrywa z Benitem, gdyż nie widzi przyszłości dla ich związku. Anibal porywa Julietę. Pedro przychodzi zapłakany do Fiorelli, żeby wyznać jej, że cierpi z powodu rozłąki i jej ślubu z Vittoriem. Para wyznaje sobie miłość i całuje się.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Sonia
    May 16, 2016 o 7:50 pm  - Reply

    Czy sonia urodzi jakieś dziecko w całym serialu czy nie? Proszę o szybką odpowiedź.