Odcinek 74 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 74

W 74. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Osvaldo dowiaduje się, że Pedro spędził noc z Sonią. Emisja 2 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 74

Gianna przeprasza Gaela za to, że go spoliczkowała. Chłopak zapewnia ją, że jej nie oszuka, bo ją kocha. Sonia pokazuje matce dowód zdrady męża. Belina sugeruje jej, żeby wykorzystała go do osiągnięcia własnych celów. Vittorio informuje Fiorellę i Giannę, że otrzymał namiary na znakomitego kardiologa. Zapewnia chorą na serce dziewczynę, że nowy lekarz może pomóc jej w walce o życie.

Sonia skarży się na bóle brzucha. Benito zwabia Roxanę do chatki. Ona niemalże ulega jego podrywom, jednak zaczyna sobie wyobrażać, jak koleżanki się z niej śmieją i się wycofuje. Gianna wspomina Gaelowi, że Vittorio zabierze ją do innego kardiologa. Chłopak uważa tę decyzję za nierozsądną. Julieta informuje doñę Eloisę i Sergia, że Aníbal został zdradzony przez swojego wspólnika i zostanie aresztowany. Diana wytyka Fiorelli, że jest z Vittoriem tylko dla pieniędzy oraz ostrzega, że ją zdemaskuje. Pedro przyznaje się Osvaldowi, że jest ojcem dziecka Sonii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ewelina
    February 2, 2016 o 4:05 pm  - Reply

    poprostu masakra sonia wami manipuluje jak dziecmi oszukuje was
    pedro i osfaldo