Odcinek 73 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 73

W 73. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianna myśli, że Gael całował się z Anel. Emisja 1 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 73

Fiorella słyszy jak Vittorio prosi Dianę, żeby nigdy więcej go nie całowała, bo kocha Fiorellę. Aitana próbuje uwieść Pedra, lecz doña Eloisa jej w tym przeszkadza. Benito rzuca się z pięściami na Gaela. Pedro rozdziela ich i żąda waśnień. Vittorio pragnie wytłumaczyć się Fiorelli z incydentu z Dianą. Włoszka uważa jednak sprawę za zakończoną i nie ma pretensji do narzeczonego.

Belinda oświadcza Juliecie, że pociąga ją Sergio. Sonia jest zła na Osvalda, że zabrania jej pracować i troszczy się tylko o dziecko. Belinda zakrada się do sypialni Sergia, żeby go uwieść. On odtrąca ją, a następnie wyrzuca za drzwi. Osvaldo i Alina namiętnie się całują. Sonia nakrywa ich i robi im zdjęcia.

Gael nie chce się przyznać Giannie, że został pobity przez Benita. Dziewczyna szybko domyśla się, że ją okłamuje, gdy zauważa sińce na twarzy Benita. Benito wyjaśnia, że pobił Gaela za to, że całował się z inną dziewczyną. Gianna policzkuje Gaela, a później zwraca się z pretensjami do Anel. Ta tłumaczy, że Gael i ona ćwiczyli reanimację. Vittorio zabiera Fiorellę do kościoła, w którym ma odbyć się ich ślub.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. iness
    February 5, 2016 o 2:19 pm  - Reply

    gael tez nie wie czego chce,do tej swojej kolezaneczki ,,nie wiem czy sie w to pakowac,, pacan,wcale jej tak nie kocha