Odcinek 71 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 71

W 71. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fidel spełnia prośbę Aitany i namawia Pedra, by się z nią ożenił. Emisja 28 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 71

Diana chce pokazać Vittoriowi telefon Fiorelli, ale ta odbiera jej go z rąk. Pedro denerwuje się brakiem wieści od Fiorelli. Obawia się, że Włoszka próbuje o nim zapomnieć. Federica jednoczy siły z Sonią, by pozbyć się Aitany z firmy. Sonia insynuuje Pedrowi, że teraz, gdy Fiorella zniknęła z jego życia, może poświęcić więcej uwagi jej i dziecku. Pedro oznajmia jej, że między nimi nigdy do niczego nie dojdzie.

Sonia i Federica grożą Aitanie, że podpalą jej włosy, jeśli nie złoży rezygnacji. Osvaldo nakazuje żonie przygotować się do odejścia z firmy i udzielić szkolenia Aitanie, by mogła ją zastąpić. Pedro prosi Fidela, żeby zabrał go do restauracji Vittoria, gdyż chce się zobaczyć z Fiorellą. Jest zaskoczony, gdy widzi jak Włoszka świetnie się bawi w towarzystwie muzyków

Roxana wszczyna kłótnię z Gianną, która kończy się bójką. Sonia dostaje silnych bóli. Osvaldo przejmuje się stanem zdrowia jej i dziecka i chce odwieźć żonę do lekarza. Aitana prosi Fidela, żeby zasugerował Pedrowi, że jest dla niego odpowiednią kobietą. Fidel spełnia jej życzenie i wmawia Pedrowi, że Aitana naprawdę go kocha, i powinien dać jej szansę. Vittorio wyznaje Fiorelli, że nie chce, by wychodziła za niego z obowiązku, lecz z miłości i pyta ją o jej uczucia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. iness
  January 27, 2016 o 8:45 pm  - Reply

  glupi ten Fidel

 2. iness
  January 27, 2016 o 8:46 pm  - Reply

  kiedy wiecej streszczen

 3. Ulita
  January 28, 2016 o 1:13 pm  - Reply

  Szkoda że Fiorella i Giana musiały opuścić ranczo, bez nich ranczo jest nudne. Na szczęście jeszcze wrócą, widziałam w urywkach odcinków, tylko nie wiem kiedy. Może ktoś wie w którym odcinku dziewczyny wrócą na ranczo??

 4. Name Ania
  January 28, 2016 o 11:27 pm  - Reply

  Jestem ciekawa czy Eloisa dowie się w końcu o co tak naprawdę chodzi Aitanie i jej rodzinie.

  • Paulina
   January 29, 2016 o 10:35 am  - Reply

   Pedro dowie się o zdradzie Aitany dopiero w 107 odcinku