Odcinek 70

W 70. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio zabiera Fiorellę i Giannę z rancza rodziny Ángeles. Emisja 27 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 70

Pedro zarzuca babci szantaż. Kobieta ignoruje jego komentarz i raz jeszcze przypomina wnukowi, że jeśli nie zaręczy się z Aitaną, będzie musiał pożegnać się z Włoszką. Aitana naskakuje na Fiorellę. Dziewczyna nie daje sobą pomiatać i odgraża się jej. Gael wyznaje Giannie, że będzie za nią tęsknił, chociaż będą się widywali na uniwersytecie. Fiorella oznajmia Pedrowi, że razem z Gianną zamieszkają w domu Vittoria. Pedro nie chce tego i w akcie desperacji proponuje jej ucieczkę. Fiorella odmawia z troski o chorą siostrę.

Eloisa informuje członków rodziny, że zatrudniła Aitanę w firmie. Dante podejrzewa, że narzeczona Pedra może szpiegować Federicę. Federica postanawia zyskać sojuszniczkę w osobie Sonii. Pedro nie jest zadowolony z obecności Aitany w firmie. Tłumaczy, że ciągłe przebywanie z nią tylko zaszkodzi ich relacjom. Diana sięga po telefon Fiorelli, na którym wyświetliła się wiadomość od Pedra, a następnie pyta Vittoria, czy jest ciekaw, kto pisze do jego narzeczonej.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze