Odcinek 7 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 7

Odcinek 7

Lekarz radzi Fiorelli, by wywiozła siostrę z zanieczyszczonego miasta na wieś. Pedro nakrywa Fiorellę w mieszkaniu Tanii. Gdy widzi, że trzyma w dłoni pamiętnik jego zmarłej dziewczyny, rozkazuje, by mu go oddała. Fiorella zgadza się to zrobić pod warunkiem, że zabierze ją i Giannę na swoje ranczo oraz da jej pracę.

Dante uprzedza Fidela, że Eloisa poleciła mu dowiedzieć się, dlaczego Pedro nie wraca na ranczo. Zgadza się go kryć i uspokaja kobietę, że nie ma powodów do zamartwiania się o wnuka. Mimo to, Eloisa podtrzymuje swoją decyzję – jeśli Pedro nie stawi się na odczytanie testamentu, Osvaldo zasiądzie na stanowisku należnym jemu. Sonia mówi Osvaldowi, że jest coraz bliżej awansu i muszą zadbać o to, by Sergio nie wszedł im w drogę. Niestety, jej plan udaremnienia Sergiowi kontaktu z Pedrem kończy się niepowodzeniem.

Pedro nie może obiecać Fiorelli, że zabierze ją na ranczo, bo nie jest jego właścicielem. Próbuje przekupić ją pieniędzmi, ale ona je odrzuca i oświadcza, że chce uczciwie pracować na swoje utrzymanie. Fidel przyjeżdża do Pedra, żeby zabrać go na ranczo. Pedro ostrzega Fiorellę, że gorzko pożałuje, jeśli odważy się oddać pamiętnik Tanii w ręce jakiegoś dziennikarza.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 26 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze