Odcinek 69 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 69

W 69. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloisa próbuje zmusić Pedra do zaręczenia się z Aitaną. Emisja 26 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 69

Fiorella na próżno tłumaczy się doñii Eloisie, że jest niewinna. Kobieta sugeruje jej poprosić swojego narzeczonego o pomoc dla siebie oraz siostry. Livia uważa, że Diana postąpiła źle, zmyślając historyjkę o siostrze bliźniaczce i ostrzega ją, że znalazła się w gąszczu kłamstw, z którego będzie jej trudno się wydostać. Vittorio prosi Dianę, żeby pokazała mu zdjęcie swojej siostry.

Federica wyczytuje z kart, że Aitana ma niecne zamiary wobec rodziny Ángeles. Osvaldo chce uczcić z Aliną fakt, że zostanie ojcem. Kiedy ona proponuje mu, by przestali się widywać, unosi się dumą i oświadcza, że ta decyzyja należy do niego. Pedro zarzuca Aitanie, że doniosła jego babci o incydencie w saunie. Dziewczyna przysięga o swojej niewinności i tłumaczy, że Eloisa dowiedziała się o tym z kamer. Pedro wstawia się u babci za Fiorelą. Starsza pani zgadza się zatrzymać Włoszkę na ranczo pod warunkiem, że on sformalizuje swój związek z Aitaną.

Emisja 26 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Kamila
  January 25, 2016 o 8:19 pm  - Reply

  Kiedy będzie dalszy spis odcinków? 🙂

 2. JJGIRL
  January 26, 2016 o 2:39 pm  - Reply

  też o to pytam kiedy będzie dalszy spis? 🙂

 3. Monika
  January 26, 2016 o 5:53 pm  - Reply

  No wlasnie kiedy ? :p

 4. iness
  January 26, 2016 o 8:16 pm  - Reply

  własnie ostatnio bardzo powoli dodawane sa streszczenia tej telenoweli