Odcinek 68 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloisa dowiaduje się o incydencie w saunie. Emisja 25 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 68

Pedro wyzywa Fiorellę, żeby powiedziała mu prosto w twarz, że nie chce go więcej widzieć, że go nie kocha i ma ją zostawić w spokoju. Fiorella nie ma na to odwagi i chce wyjść z sauny. Gael przysięga Giannie, że nigdy jej nie zawiedzie. Pediatra dziecka Diany spotyka Vittoria w restauracji i pyta go o zdrowie swojego pacjenta. Dianna wmawia Vittoriowi, że lekarz pomylił ją z jej siostrą. Doña Eloisa wspomina Aitanie, że potrzebuje zaufanej osoby, która zostanie jej opiekunką. Dziewczyna oferuje jej swoją pomoc i dodaje, że wtedy byłaby bliżej Pedra.

Aitana otwiera drzwi do sauny i nakrywa Fiorellę w objęciach Pedra. Fiorella prosi Pedra, żeby nie pozwolił swojej narzeczonej donieść o tym jego babci. Pedro wyznaje Aitanie, że jest ojcem dziecka, które spodziewa się Sonia i zrywa z nią oraz prosi o dyskrecję w kwestii incydentu z sauną. Aitana wyznaje mu miłość i namawia na wspólną podróż. Ponieważ on nic nie mówi, odbiera jego milczenie jako zgodę. Następnie mówi Eloisie w sekrecie, że widziała Fiorellę i Pedra prawie nagich w saunie. Pedro zapewnia Fiorellę, że Aitana ich nie wyda. Doña Eloisa zwalnia Fiorellę.

Emisja 25 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze