Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Sonia wręcza Pedrowi sfałszowane wyniki badań DNA. Emisja 19 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 64

Julieta wstawia się za Fiorellą przed Eloisą. Pedro wyjaśnia babci, że Włoszka próbowała pomóc jego ojcu. Starszej kobiecie nie podoba się, że jej wnuk trzyma stronę Fiorelli. Sonia jest szczęśliwa, gdyż okazuje się, że spodziewa się dziecka Osvalda. Belinda namawia ją, żeby pokazała Pedrowi fałszywe wyniki badań i zwabiła go w swoją sieć. Diana wmawia Vittoriowi, że Fiorella jest oszustką. Benito i Gael myślą, że Giannie zostało tylko kilka miesięcy życia. Postanawiają wspierać ją i dotrzymywać towarzystwa.

Osvaldo zakazuje Fabiowi zbliżania się do jego żony. Fiorella przekazuje wiadomość, którą podsłuchała z rozmowy Sonii z matką, o tym że ojcem jej dziecka jest Osvaldo. Luciano zawiadamia Pedra, że jego ojciec zostanie zwolniony z aresztu. Pedro daje do zrozumienia Sonii, że poznał już wynik badania. Ona mówi mu, że okłamała męża, żeby ten ją nie zabił, albowiem naprawdę spodziewa się jego dziecka, a na dowód swoich słów wręcza mu sfałszowane wyniki.

Emisja 19 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. rubi
    January 5, 2016 o 10:01 pm  - Reply

    i zonowu fiorella od niego ucieknie