Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella i Pedro postanawiają walczyć o swoją miłość. Emisja 18 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 63

Fiorella obiecuje Pedrowi, że pomoże jego ojcu. Roxana obraża Włoszki ze złości, gdy Gael spóźnia się, by odebrać ją z dyskoteki. Aníbal zgrywa niewinnego przed Julietą i próbuje oczernić Sergia w jej oczach. Pedro zapowiada, że dowiedzie o niewinności ojca.

Belinda usiłuje pozbyć się Osvalda z domu, lecz on nie chce wyjść, dopóki nie pozna wyników badań DNA. Pedro ponawia przed Fiorellą propozycję ucieczki. Wyznaje jej, że jest jedyną kobietą, którą kocha. Włoszka obiecuje, że będzie walczyć o ich miłość. Julieta proponuje Aníbalowi, żeby wycofał pozew przeciwko Sergiowi, a ona zgodzi się na rozwód na jego warunkach. Mężczyzna zarzeka się, że nie miał wpływu na zatrzymanie jej kochanka oraz dodaje, że rani go jej brak zaufania.

Doña Eloisa dowiaduje się z telewizji o zatrzymaniu Sergia i gani Dantego za to, że o niczym jej nie powiedział. Diana mówi Vittoriowi, że otrzymała telefon od człowieka, który zapewnia, że Fiorella oszukała go przed opuszczeniem Włoch. Doña Eloisa chce zwolnić Fiorellę.

Emisja 18 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    January 5, 2016 o 11:31 am  - Reply

    w koncu sie nie kłóca:)chociaz przez chwile

  2. angel
    January 19, 2016 o 8:42 pm  - Reply

    jacy oni sa naturalni,ciesza sie ze sie maja tak prawdziwie