Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro próbuje ratować niesłusznie oskarżonego ojca. Emisja 15 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 62

Vittorio jest usatysfakcjonowany pocałunkiem z Fiorellą. Łudzi się, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucie. Sergio wpada w pułapkę Aníbala i zostaje oskarżony o podpalenie domu Juliety. Sonia prosi matkę o pomoc w uskutecznieniu intrygi – zamierza nie dopuścić do tego, by Osvaldo był obecny w trakcie odbioru wyników DNA, by następnie wmówić wszystkim, że spodziewa się dziecka Pedra.

Doña Eloisa wybiera imię dla pierwszego prawnuka – Máximo. Sergio informuje syna, że został aresztowany i prosi go o pomoc. Doña Eloisa nakazuje Aitanie towarzyszyć Pedrowi, żeby ten nie spotkał się z Fiorellą. Pedro dowiaduje się, że sędzia nie wyznaczył kaucji za zwolnienie jego ojca z aresztu. Może mu pomóc w odzyskaniu wolności tylko wtedy, jeśli dowiedzie jego niewinności.

Roxana obraża Benita, gdy ten nie chce z nią iść na dyskotekę. Pedro spotyka się z Fiorellą i opowiada jej o problemach ojca. Włoszka zapewnia go, że Sergio jest niewinny, bo był razem z nią i Julietą, gdy ta dowiedziała się o pożarze.

Emisja 15 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. angel
    January 15, 2016 o 9:22 pm  - Reply

    najlepsz jest Benito wszyskie mu sie podobaja