Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella całuje Vittoria, lecz wyobraża sobie, że jest Pedrem. Emisja 14 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 61

Julieta próbuje podejść Sergia i pyta go, dlaczego Aníbal miałby zlecić podpalenie jej domu, jeśli po ich rozwodzie mógłby zatrzymać go dla siebie. Sergio odpowiada, że to strategia jej męża, by ją zniszczyć, dlatego oni muszą go powstrzymać jako pierwsi. Alina płacze podczas terapii z Gaelem. Chłopak proponuje jej, żeby opowiedziała mu o tym, co ją trapi.

Aitana znajduje zaproszenie ślubne od Fiorelli i Vittoria i sugeruje Pedrowi, że może być jego osobą towarzyszącą. On jednak nie planuje brać udziału w tej uroczystości. Alfredo informuje Julietę, że sędzia wydał nakaz aresztowania Sergia, gdyż posiada dowody na to, że zlecił podpalenie jej domu. Julieta żąda wyjaśnień od ukochanego. Ten nie może uwierzyć w to, że w niego zwątpiła i przypomina jej, że został okradziony z dokumentów przez łotrów, którzy na niego napadli.

Benito wypytuje doktora Elizalde o chorobę Gianny. Tłumaczy mu, że chce jej dać coś od siebie. Lekarz radzi chłopakowi, żeby pomógł przyjaciółce wyciskać jak najwięcej radości z każdego dnia. Belinda wręcza Sonii sfałszowane wyniki badań DNA. Aitana skarży się doñii Eloisie, że Pedro nie zgadza się na ich wycieczkę. Starsza pani proponuje wnukowi, żeby pozwolił Osvaldowi stanąć na czele firmy i odbył podróż z Aitaną. Vittorio prosi Fiorellę o pocałunek. Włoszka zamyka oczy i wyobraża sobie, że to Pedro ją całuje.

Emisja 14 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. rubi
  January 1, 2016 o 12:39 pm  - Reply

  a juz myślałam ze naprawde sie całuja

 2. Ulita
  January 4, 2016 o 7:16 pm  - Reply

  Ja też, jak długo jeszcze będo się ze sobą droczyć. Zrobiło się nudno, a było tak fajnie. Kiedy znowu zaczną walczyć o swoją miłość.

 3. Dawid
  January 14, 2016 o 6:30 pm  - Reply

  No ja też ale tak będzie pod koniec filmu , on wygląda tak jak Otchłań Namiętności więc spokojnie .