Odcinek 60 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella widzi, jak Osvaldo całuje się z Aliną. Emisja 13 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 60

Doña Eloisa planuje wysłać Aitanę i Pedra w podróż. Pedro zapowiada, że nigdzie się nie wybiera i przypomina babci, że jedyną kobietą, którą kocha jest Fiorella. Doña Eloisa oświadcza, że postanowiła ożenić go z Aitaną i tak zrobi. Fidel przekonuje Fiorellę, że nie powinna wychodzić za mąż za Vittoria oraz namawia ją, by poszukała miłości w innym miejscu. Wtedy oboje zauważają z daleka, jak Pedro całuje Aitanę…

Aitana jest podekscytowana pomysłem doñii Eloisy o romantycznym wyjeździe z Pedrem. On daje jej do zrozumienia, że nie zamierza spełniać życzenia babci. Alfredo sugeruje Juliecie, że Sergio mógł zlecić podpalenie jej domu, żeby oczernić Aníbala. Fiorella wręcza Pedrowi zaproszenie na swój ślub.

Fabio uświadamia Osvalda, że jeśli badania DNA wykażą, że Sonia spodziewa się dziecka innego, wyjdzie na rogacza. Osvaldo uprzedza go, że wtedy on straci rodzinę i firmę. Diana zapowiada matce, że nie dopuści do ślubu Vittoria i Fiorellą i zrobi wszystko, żeby usunąć Włoszkę z jej drogi do szczęścia. Fiorella nakrywa Osvalda i Alinę na pocałunku. Osvaldo grozi dziewczynie, że wyrzuci ją i jej siostrę na bruk, jeśli komuś o tym powie.

Emisja 13 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Anna
  January 13, 2016 o 7:28 pm  - Reply

  Mam pytanie. Czemu do cholery nie można nigdzie obejrzeć starych odcinków?????? Weszłam na stronę Dailymotion Ale jakiś frajer dodał niby odcinek 60 a tak na prawdę był to odcinek 58.! Nie każdy ma możliwość oglądania w telewizji! Nie można jakoś wstawiać tu odcinków??

 2. Kasiulaa
  January 13, 2016 o 7:32 pm  - Reply

  Zgadzam się z koleżanką. Też wszędzie szukam odcinków i nigdzie nie ma. W końcu to strona na której możnaby wstawiać odcinki. Bardzo proszę.

 3. Patrycja
  January 13, 2016 o 10:35 pm  - Reply

  Dziewczyny wystarczy poczekać jeden dzień, a dziewczyna na Dailymotion wstawia we właściwej kolejności. Jakaś Grazyna Gabi Gabi