Odcinek 6

Odcinek 6

Fidel obiecuje Pedrowi, że zajmie się sprawą Tanii w jego imieniu, żeby uniknął skandalu. Fiorella wykrada z mieszkania Tanii jej pamiętnik, zanim trafi on w ręce policji. Fidel informuje przyjaciela, że ciało jego dziewczyny zostało zabrane do szpitala w celu przeprowadzenia autopsji. Pedro obwinia się o tragiczną śmierć Tanii. Sergio składa Pedrowi kondolencje i oferuje mu swoją pomoc.

Pedro obawia się, że babcia zechce go wydziedziczyć, kiedy się o wszystkim dowie. Mimo to, postanawia złożyć zeznania w sprawie śmierci Tanii. Komendant policji nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć, czy zmarła faktycznie targnęła się na swoje życie, bo nie zostawiła żadnego listu. Fiorella ma ochotę wygarnąć Pedrowi, co o nim myśli, gdy ten pojawia się na czuwaniu przy ciele zmarłej dziewczyny i nie ma odwagi podejść do trumny. Adela wyjaśnia jej, że dla bogaczy, takich jak on, liczy się dobre imię, dlatego nie chce się niepotrzebnie narażać. Benito przyznaje rację Fiorelli i uważa, że Pedro już dawno powinien przeciwstawić się swojej rodzinie, a przynajmniej zadbać o koszty pogrzebu.

Eloisa szantażuje wnuka, by przyszedł na odczytanie testamentu dziadka. Jeśli tego nie zrobi, ktoś inny stanie na czele rodzinnej firmy. Fiorella dochodzi do wniosku, że życie w mieście nie służy zdrowiu Gianny i chce ją zabrać na ranczo, należące do rodziny Pedra, o którym opowiadała jej Tania. Gianna traci przytomność.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 23 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze