Odcinek 59 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 59

W 59. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Benito reanimuje Giannę. Doña Eloisa dokucza Fiorelli. Emisja 12 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 59

Aitana słyszy serenadę Pedra dla Fiorelli, ale udaje że jest dedykowana dla niej. Gianna mdleje podczas przejażdżki konnej z Benitem. Chłopak ratuje jej życie natychmiastową reanimacją. Aitana donosi doñii Eloisie, że jej wnuk zaniósł serenadę Fiorelli. Starsza pani obiecuje, że zajmie się rozdzieleniem Włoszki z Pedrem. Pedro wytyka Fiorelli, że zamiast wyjść i wysłuchać jego serenady, ukryła się przed nim. Dziewczyna zasłania się pracą oraz wymawia mu, że zakończył swój występ, śpiewając dla narzeczonej.

Alfredo mówi Juliecie, że podpalacz zapiera się, że Sergio zapłacił mu za podłożenie ognia w jej domu. Uprzedza ją również, by do czasu wyjaśnienia sprawy uważała na Sergia. Doña Eloisa przy pierwszej okazji strofuje Fiorellę – zakazuje jej wychodzić przez uprzedniego poproszenia ją o pozwolenie. Sonia prosi Pedra, by zgodził się na pobranie próbki DNA do badania na stwierdzenie ojcostwa. Pedro nie zgłasza sprzeciwu i zobowiązuje się zająć jej dzieckiem, jeśli rzeczywiście je spłodził.

Doña Eloisa próbuje dokuczyć Fiorelli, zmuszając ją do złożenia gratulacji Aitanie z powodu ślubu. Później czyni wyrzuty wnukowi, że ugania się za Fiorellą, zamiast zatroszczyć się o narzeczoną. Pedro obwinia babcię o całą sytuację oraz tłumaczy, że nie zamierzał wracać do Aitany, bo kocha Fiorellę i nie chce jej stracić. Vittorio namawia Fiorellę, żeby została jego żoną.

Emisja 12 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. angel
    January 12, 2016 o 9:55 pm  - Reply

    ale nudno tu ostatnio,moglby juz byc ten 100 odc