Odcinek 58 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 58

W 58. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro zanosi Fiorelli serenadę. Gianna myśli, że Gael ją oszukał. Emisja 11 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 58

Pedro prosi rodzinę o gest wsparcia dla Gaela. Doña Eloisa uważa, że najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie chłopaka w ośrodku odwykowym. Benito uważa, że problemy z narkotykami to przypadłość bogaczy. Fidel wyjaśnia Benitowi, że Gael miał skomplikowane dzieciństwo i dlatego szuka najprostszych rozwiązań, jakim jest odurzanie się prochami. Gianna domyśla się, że powodem ostatniego załamania Gaela było ich zerwanie. Chłopak nie chce jej litości i proponuje, by zostali przyjaciółmi, przynajmniej do czasu, aż nie odzyska stabilności.

Fiorellę bolą zarzuty Pedra, który myśli, że bawi się nim i Vittoriem. Gianna myśli, że Gael ją oszukał i jest mu na rękę, że się rozstali, bo może umawiać się z Roxaną. Adwokat Juliety informuje ją, że mężczyzna podejrzany o podłożenie ognia w jej domu zeznał, że działał na zlecenie Sergia. Fiorella złości się na widok Pedra z Aitaną. Pedro prosi Włoszkę, żeby przestała go wykorzystywać i pozwoliła mu ułożyć życie z Aitaną. Później razem z Fidelem zanoszą jej serenadę.

Emisja 11 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. irena
    January 11, 2016 o 8:06 pm  - Reply

    Mam nerwa na nich,nie moga sie dogadac i sobie wszystko wyjasnic-ciagle niedomowienia.😒