Odcinek 57 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 57

Odcinek 57

Pedro jest zdecydowany zrobić wszystko, by odzyskać Fiorellę, ale ona nie chce mu robić nadziei. Gianna wytyka Gaelowi, że brakuje mu odwagi, żeby stawić czoło rzeczywistości. Osvaldo grozi Sonii, że jeśli nie zgodzi się na zrobienie badań DNA, wyrzuci ją z rodziny i będzie wiodła życie żebraczki. Sonia ulega jego naciskom, albowiem przypomina sobie o losie, jaki spotkał jej matkę.

Sergio i Julieta przepraszają Fiorellę za problemy, jakich przysporzyli jej z narzeczonym. Ona wyznaje im w sekrecie, że zerwała zaręczyny z Vittoriem. Julieta proponuje Sergiowi, żeby spróbowali pogodzić ich ze sobą. Sonia złości się, gdy zastaje matkę w domu Ángelesów. Przypomina jej, że miała zniknąć z jej życia.

Gael znów sięga po narkotyki. Gianna znajduje go odurzonego prochami. Eloisa uprzedza Alinę, by postarała się nie dopuścić do kolejnego załamania Gaela. Vittorio chce uporządkować swoje uczucia przed ślubem z Fiorellą, a bliski kontakt z Dianą wcale mu w tym nie pomaga. Pedro wytyka Fiorelli, że z jej powodu ma złamane serce.

Emisja 8 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze