Odcinek 56 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 56

Odcinek 56

Vittorio zarzuca Fiorelli, że kokietuje Aníbala tak samo jak Benita i Pedra. Julieta i Sergio wyjaśniają mężczyźnie, że Włoszka zgodziła się pomóc im w zastawieniu pułapki na Aníbala. Aitana i jej rodzice planują zawładnąć imperium rodziny Ángeles. Dziewczyna sygnalizuje, że muszą postępować roztropnie, bo Pedro jest bystry i nie powinien odgadnąć ich zamiarów przed ślubem. Celeste namawia ją, żeby rozkochała w sobie Pedra, aby stracił dla niej głowę i dał im wolną drogę do działania.

Sonia dowiaduje się, że jej matka straciła wszystkie pieniądze i wiedzie życie żebraczki. Zabiera ją do hotelu, kupuje nowe ubrania i wręcza pieniądze, lecz uprzedza, by trzymała się z daleka i poszukała sobie pracy, bo nie zamierza jej utrzymywać. Osvaldo znajduje laboratorium, które zgodziło się przeprowadzić badania DNA płodu Sonii, pod warunkiem, że ta wyrazi na to zgodę. Fiorella jest zła na Vittoria za to, że niesłusznie ją obraził i odwołuje ślub. Mężczyzna przestrzega ją, że i tak zmusi ją do ożenku. Pedro nakrywa Federicę na szperaniu w jego dokumentach.

Doña Eloisa zapowiada Osvaldowi, że hojnie go wynagrodzi, jeśli obdaruje ją pierwszym prawnukiem. Pedro czyni wyrzuty Fiorelli z powodu jej pocałunku z Benitem. Włoszka tłumaczy mu, że chłopak nie wiedział, co robi z powodu przedawkowania leków. Gael przeprasza Giannę za swoje zachowanie. Ona wytyka mu, że jest dla niej czuły tylko wtedy, gdy są we dwoje, natomiast przy innych zachowuje się jakby się je wstydził, dlatego nie chce być dłużej jego dziewczyną. Pedro dowiaduje się, że Fiorella odwołała ślub z Vittoriem i prosi ją o kolejną szansę.

Emisja 7 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    January 7, 2016 o 2:06 pm  - Reply

    ale wieje nudną od kilku odcinków jak nic sie nie dzieje miedzy protami