Odcinek 55 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 55

Odcinek 55

Pedro nie wierzy Roxanie, gdy ta zdradza mu, że Fiorela całowała się z Benitem. Federica ma dość niepewności, co do tego, czy Fiorella nakryła ją z Dante, czy też nie i nakazuje wspólnikowi pozbyć się jej z domu. Doña Eloisa ostrzega Julietę, by uważała na Aníbala, bo jest niebezpieczny. Przerażona kobieta ponownie zwraca się do Fiorelli z prośbą o pomoc, lecz znów spotyka ją odmowa.

Sonia wypomina mężowi, że nie wrócił do niej na noc. Osvaldo ani myśli tłumaczyć się jej z tego, gdzie był, ani co robił oraz wytyka żonie, że spodziewa się dziecka niewiadomego ojca. Pedro obiecuje Benitowi, że po powrocie do zdrowia wróci do dawnej posady, lecz zapowiada, że pozwoli mu na uganiać się za Fiorellą. Benito odgraża mu się, przywołując jego romans z Tanią. Julieta otrzymuje nagranie wideo, na którym jej dom stoi w płomieniach. Fiorella nie potrafi przejść obojętnie wobec problemów kobiety i zgadza się jej pomóc.

Pedro uprzedza Vittoria, że jego narzeczona ma na oku innego mężczyznę. Dante wmawia Fidelowi, że rozstał się z Federicą, gdyż pochodzą z dwóch różnych światów. Sonia próbuje ratować małżeństwo i zaprasza Osvalda na kolację. On nie chce spędzać czasu z żoną do czasu, aż nie potwierdzi się, czy spodziewa się jego dziecka. Benigno, ojciec Aitany, zmusza córkę do ślubu z Pedrem ze względu na płynące z tego korzyści finansowe. Na prośbę Juliety Fiorella umawia się z Aníbalem. Niespodziewanie pojawia się Vittorio.

Emisja 6 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Ania
    January 7, 2016 o 8:45 am  - Reply

    a czy można wiedzieć jaka piosenka leciała pod koniec 55 odcinka?