Odcinek 54

Odcinek 54

Dante donosi Federice, że Fidel grzebał w jego rzeczach i znalazł rękawiczki. Kobieta proponuje mu, żeby zabił szofera, zanim ten go zdemaskuje, ale on nie zgadza się na tak drastyczne rozwiązanie. Doña Eloisa żąda usłyszeć wyjaśnienia od wnuka w sprawie incydentu z Sonią. Pedro wmawia babci, że chodziło wyłącznie o sprawy zawodowe.

Gianna wytyka Gaelowi, że wstydzi się przedstawić ją swoim kolegom, bo jest zwykłą służącą. Diana dokucza Vittoriowi, gdy mówi, że Fiorella go nie kocha, bo zamiast zajmować się przygotowaniami do ślubu, spędza czas, troszcząc się o Benita. Julieta prosi Fiorellę o pomoc w zastawieniu pułapki na Aníbal – chce udowodnić jego zdradę oraz że zlecił pobicie Sergia –, ale ona odmawia.

Aitana okazuje zrozumienie, gdy Pedro uświadamia ją, że Sonia może oczekiwać jego dziecka. Następnie próbuje go uwieść, lecz on ją odtrąca. Fiorella planuje przełożyć ślub, gdyż nie kocha Vittoria i jest pewna, że on także nie darzy jej miłością. Benito z radości na tę wieść skrada jej pocałunek. Włoszka przypomina mu, że są tylko przyjaciółmi i nigdy nie będą razem. Roxana informuje Pedra, że nakryła Fiorellę na pocałunku z Benitem.

Emisja 5 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze