Odcinek 49

Odcinek 49

Pedro zarzuca Fiorelli, że wcale go nie kocha i tylko z nim pogrywa. Benito wtrąca się do ich kłótni i staje po stronie Włoszki. Aníbal wynajmuje adwokata, żeby pomógł mu zachować majątek, o który upomina się Julieta. Julieta wyjaśnia Sergiowi, że nie chce ograbić męża, tylko otrzymać należną jej część.

Doña Eloisa zaprasza rodziców Aitany na ranczo i wychwala zalety dziewczyny podczas kolacji. Federica namawia Dantego, żeby pozbył się Fidela. Mężczyzna proponuje, że go zastraszy, ale odmawia popełnienia zabójstwa. Fiorella ignoruje Pedra, gdy ten prosi o ją rozmowę w cztery oczy i odjeżdża z Benitem. Pedro bierze bez pozwolenia samochód Fidela, uszkodzony przez Dantego, i jedzie za nimi. Dante natychmiast donosi Federice, że Pedro pokrzyżował ich plany, narażając przy tym własne życie.

Fabio kupuje tabletki aborcyjne i wrzuca jedną do herbaty Sonii. Podczas jazdy Pedro traci panowanie nad samochodem i potrąca Benita. Osvaldo wpada w złość, gdy widzi Sonię rozmawiającą z Fabiem i wypija jej herbatę. Pedro wysiada z samochodu, żeby pomóc Benitowi. Fiorella obwinia go o umyślne spowodowanie wypadku.

Emisja 23 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  December 17, 2015 o 10:30 am  - Reply

  juz zaczynaja na sile przedłuzać telenowele

  • adzia
   December 17, 2015 o 5:34 pm  - Reply

   Ja tam tego nie odbieram jako przedłużanie na siłę. Jest tu po prostu wrzuconych dużo różnych wątków ale plusem jest to, że te wątki nie ciągną się przez kilkadziesiąt odcinków (trwają najwyżej 2-3 odc., a potem wszystko szybko się rozwiązuje). Zresztą jeśli telenowela ma ponad 170 odcinków to wiadomo, że czymś fabułę muszą zapełnić. Plusem jest też to, że w przeciwieństwie do innych tego typu telenowel jest tu naprawdę sporo bardzo fajnych scen między protami ;-).

   • Justyna
    December 17, 2015 o 9:35 pm  - Reply

    Dokładnie! Nie ma nic gorszego jak wątek ciągnący się przez kilka odcinków… a tu jest ok nawet zaczyna się powoli rozkręcać 🙂