Odcinek 47

Odcinek 47

Matka Diany pozwala Vittoriowi wziąć na ręce swojego wnuka. Diana nie przyznaje się do niego. Osvaldo zapowiadania Sonii, że nie będzie wychowywał dziecka innego mężczyzny. Pedro uświadamia Aitanę, że jej nie kocha i nie będą razem. Sonia żali się Pedrowi, że Osvaldo zażądał od niej badania na potwierdzenie ojcostwa. Następnie udale omdlenie, żeby wzbudzić współczucie jego i męża.

Roxana donosi Gaelowi, że widziała jak Pedro całował się z Fiorellą i mówi mu, że doña Eloisa nigdy nie zaakceptowałaby takiego związku. Aitana skarży się doñii Eloisie, że Pedro zezłościł się po tym jak ogłosiła ich rzekome pojednanie. Starsza pani nie przejmuje się tym i obiecuje dziewczynie, że zeswata ją ze swoim wnukiem. Gianna uprzedza Pedra, że Fiorella wcześnie rano wyszła pojeździć konno i dotąd nie wróciła.

Osvaldo życzy Sonii, żeby straciła dziecko. Pedro odnajduje Fiorellę i wyjaśnia jej, że oboje padli ofiarą intrygi jego babci. Obiecuje jej przy tym, że rozwiąże sprawę z Sonią oraz że będzie walczył o ich miłość. Później zwierza się ojcu, że jest zakochany we Fiorelli. Doña Eloisa ostrzega Pedra, że nie przyzwoli na jego związek ze służącą, który mógłby narazić rodzinną fortunę.

Emisja 21 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. agnes
    December 22, 2015 o 11:57 am  - Reply

    eloisa-jędza,Pedro jak sie złosci ma cudowne spojrzenie,uwielbiam go.piękny jest

  2. Paulina
    December 22, 2015 o 4:57 pm  - Reply

    Piękna wszystko