Odcinek 46

Odcinek 46

Roxana mówi Benitowi, że nie może uwierzyć w to, że Pedro całuje się ze służącą. Pedro wyjaśnia Fiorelli, że wręczył Aitanie pierścionek zaręczynowy jeszcze wtedy, gdy byli parą i zapewnia ją, że tamte czasy już nie wrócą. Roxana mówi Aitanie o pocałunku Fiorelli i Pedra. Aitana oświadcza, że jest gotowa na wszystko, by odzyskać byłego narzeczonego.

Fiorella chwali się siostrze, że pogodziła się z Pedrem. Pedro obiecuje ukochanej, że jeszcze tego samego dnia przedstawi ją rodzinie jako swoją narzeczoną. Kiedy doña Eloisa dowiaduje się, że jej wnuk zwołał całą rodzinę, jest przekonana, że ma to związek z Aitaną. Fiorella z wielką nadzieją szykuje się na wieczorne spotkanie rodziny Ángelesów. Gael cieszy się z faktu, że Gianna będzie uczęszczała na ten sam uniwersytet, co on i całuje ją.

Federica wykorzystuje rodzinne zebranie, by obwieścić, że Sonia i Osvaldo zostaną rodzicami. Doña Eloisa jest zawiedziona, albowiem myślała, że to Pedro pierwszy obdaruje ją prawnukiem. Gael proponuje Giannie, żeby została jego dziewczyną. Włoszka zgadza się bez namysłu. Doña Eloisa zaskakuje wszystkich informacją o rzekomym pojednaniu Aitany i Pedra. Fiorella jest rozczarowana. Żali się Giannie, że ona i Pedro nigdy nie zaznają szczęścia.

Emisja 18 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. agnes
  December 18, 2015 o 5:52 pm  - Reply

  pedro ciapa zanim cos powiedzial to eloisa sie odezwala

 2. agnes
  December 18, 2015 o 5:53 pm  - Reply

  i jeszcze nie zaprzeczył tchórz

  • adzia
   December 18, 2015 o 7:23 pm  - Reply

   Ale to chyba tylko dlatego, że Fiorella dawała mu znaki żeby nic nie mówił. Takie przynajmniej odniosłam wrażenie oglądając tą scenę.

 3. anna
  December 18, 2015 o 8:44 pm  - Reply

  moze, wazne ze i tak bedzie walczyl o Fiorelle