Odcinek 42 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 42

Odcinek 42

Fiorella obiecuje Pedrowi, że zerwie zaręczyny z Vittoriem. On natomiast zapowiada, że stawi czoła rodzinie i razem będą walczyli o swoją miłość. Eloisa wpada na kolejny pomysł, który może pomóc Aitanie w odzyskaniu byłego narzeczonego. Gianna cieszy się na wieść, że jej siostra postanowiła rzucić Vittoria dla Pedra.

Julieta wyznaje Sergiowi, że czuje jakby poznała Fiorellę już wcześniej. Mówi mu także, że sama mieszkała we Włoszech i spotykała się wtedy z pewnym mężczyzną. Joaquína przestrzega Fiorellę przed związkiem z Pedrem i opowiada jej swoją historię nieszczęśliwej miłości do bogacza, którego rodzina zadbała o to, by nie dopuścił się mezaliansu. Doña Eloisa nie przyjmuje do wiadomości, że Gael ma słabą wolę i daje Alinie do zrozumienia, że ma wyciągnąć jej wnuka z nałogu.

Aitana i Pedro zostają poproszeni przez Eloisę o wspólne przygotowanie dania powitalnego dla Juliety. Fiorella robi się zazdrosna i obawia się, że przeżyje to samo rozczarowanie, co Joaquína. Pedro przekonuje ją, że tak się nie stanie. Julieta przeprasza Fiorellę za kłopoty, jakich jej przysporzyła. Doña Eloisa zachwala Aitanę przed Pedrem. Sergio namwia syna, by zainteresował się Aitaną. Fiorellę znów zżera zazdrość i Pedro biegnie za nią. Sonia widzi jak uspokaja ją pocałunkiem.

Emisja 14 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  December 7, 2015 o 12:23 pm  - Reply

  julieta bedzie teraz miła dla Fiorelli?czy to tylko chwilowe

 2. Piękna
  December 7, 2015 o 1:59 pm  - Reply

  Bedzie jej matką tylko nie wiem w ktory odcinku to się wyjaśni

 3. ewka
  December 7, 2015 o 6:51 pm  - Reply

  Dalej bd na nia cięta

 4. muchacha
  December 14, 2015 o 8:21 pm  - Reply

  jak oni cudownie razem wygladaj tacy zakochani i szczesliwi,moglabym patrzec na ich szczescie i patrzec