Odcinek 41 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 41

Odcinek 41

Pedro namawia Fiorellę, żeby powiedziała Vittoriowi, że go nie kocha. Jest rozczarowany, gdy ona znów odpowiada mu, że nie chce złamać danego słowa. Simona podejrzewa, że Sonia jest w ciąży. Osvaldo obawia się, że jest ojcem i bardzo tego nie chce. Gael przyjmuje pomoc od Pedra, który namawia go na profesjonalne leczenie. Vittorio postanawia sprawdzić Fiorelli przyjemność i kupuje jej sukienkę. Włoszka nie jest zadowolona z prezentu – nie odpowiada jej ani krój, ani kolor. Vittorio uprzedza ją, że tak noszą się eleganckie damy i tak ubrana po ich ślubie będzie musiała przyjmować ważnych ludzi.

Federica pokazuje mecenasowi Garibayowi dokument z podpisem ojca. Namawia go do założenia sprawy, by mogła odzyskać należną część spadku, lecz on uprzedza ją, że wpierw musi zdobyć oryginalną wersję pisma. Aitana zaskakuje Pedra niecodziennym prezentem – własnoręcznie upieczonym chlebem. Chłopak jest pod wrażeniem jej zdolności, bo przypomina mu czasy dzieciństwa i matkę.

Alina przekonuje Gaela, żeby opowiedział jej o tym, co popycha go do narkotyków. On przypomina sobie dzieciństwo, kiedy czuł się niedoceniany przez ojca, który faworyzował Osvalda. Fiorella znajduje Pedra płaczącego w ogrodzie i pociesza go. Chłopak zapowiada, że nie zrezygnuje z niej z powodu głupiej obietnicy. Fiorella odpowiada, że przemyślała wszystko i także będzie walczyć o ich miłość.

Emisja 11 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  December 4, 2015 o 1:39 pm  - Reply

  no w końcu Fiorella dobrze myśli i robi:)ciekawe jak długo

  • adzia
   December 4, 2015 o 6:40 pm  - Reply

   Na krótko ;-). Fiorella to niestety protka mało konsekwentna w swym postanowieniu o walkę o miłość.

 2. czarnula
  December 4, 2015 o 10:07 pm  - Reply

  tak myślałam:(

 3. irena
  December 5, 2015 o 6:29 pm  - Reply

  Pewnie byłaby sielanka,ale wyjdzie na jaw noc którą spędził z Sonią,bo ona nie powstrzyma się by to przekazać Fiorelli.Więc przy tylu intrygantkach z tego rancza-to jak ma być dobrze.Jeszcze nie raz będą im kłody pod nogi rzucać.😢

 4. czarnula
  December 6, 2015 o 10:18 pm  - Reply

  fiorella zdejmij z głowy ta czarna szmatke