Odcinek 40 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 40

Odcinek 40

Fiorella nie zgadza się na wspólne mieszkanie z Vittoriem przed ślubem. Aitana prosi Pedra o szansę na udowodnienie, że wciąż się kochają, lecz on uważa, że to zły moment. Sonia odkrywa, że jest w ciąży, ale nie wie z kim – z Fabiem czy z Osvaldem. Próbuje zbliżyć się do tego drugiego, jednak zostaje odtrącona.

Roxana niszczy dokumenty z uniwersytetu Gianny. Włoszka chce się odegrać na niej, ale Gael ją powstrzymuje i uprzedza, by nie dała się wciągnąć w gierki Roxany. Federica osiąga swój cel – Ramiro zostaje podejrzany o próbę skrzywdzenia Juliety. Aitana proponuje Eloisie, że zorganizuje kolację, by udowodnić Pedrowi, ile zyskają ich rodziny, gdy się połączą. Kobieta uprzedza ją, że jej wnuk nie dba o pieniądze i w ten sposób mu nie zaimponuje.

Fidel namawia Pedra, żeby się nie poddawał i walczył o kobietę, którą kocha. Roxana próbuje ośmieszyć Gaela, wytykając mu przy rodzinie, że zakochał się w Giannie. Eloisa przypomina chłopakowi, że żaden Ángeles nie może związać się ze służącą. Pedro nie podziela zdania babci i wychodzi obrażony. Julieta chce się rozwieść z Aníbalem. On obwinia ją o rozpad ich małżeństwa. Pedro wyznaje Fiorelli miłość i proponuje, by wspólnie o nią walczyli.

Emisja 10 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Fanta
  December 4, 2015 o 1:09 pm  - Reply

  Sonia nie wie czy jest w ciąży z Pedrem czy Osvaldo? Chyba chodziło o Fabia i Osvaldo? Czytałam gdzieś, że Pedro nigdy nie zdradził Fiorelli jak to się często zdarza w telenowelach. Z kim ona będzie w ciąży? Przecież tylko wmówiła Pedrowi, że ze sobą spali ale nie było pokazane nic więcej to myślę, że nic nie zaszło. Wie ktoś coś na ten temat?

  • adzia
   December 4, 2015 o 6:35 pm  - Reply

   Napisali tak chyba żeby widzowie jeszcze się nie dowiedzieli, że w rzeczywistości miedzy Pedrem i Sonią do niczego nie doszło. Bo nie doszło. Sonia tylko mu wmówiła, że kiedy Pedro był pijany to ze sobą spali. Potem też przez dłuższy czas będzie mu wmawiać, że dziecko jest jego. Tak naprawdę to jednak okaże się, że to dziecko Osvalda.

  • novela.pl
   December 4, 2015 o 10:17 pm  - Reply

   Istotnie, chodziło o Fabia. Dziękujemy za czujność!

 2. anna
  December 4, 2015 o 1:36 pm  - Reply

  własnie chyba z Fabiem,przeciez osvaldo nie chce z nia spać,a Pedrowi napewno wmówiła ze sie przespali,napewno to Fabio jest ojcem

 3. czarnula
  December 4, 2015 o 10:09 pm  - Reply

  osvalda?ja myslałam ze on wcale z nia nie spi,z tego co jest pokazane jak ja traktuje

 4. Fanta
  December 8, 2015 o 6:22 pm  - Reply

  Dzięki za wyjaśnienie.

 5. Aneta
  December 9, 2015 o 9:30 pm  - Reply

  Niepamietam ktory to byl odcinek ale bylo pokazane jak sonia rozmawiala z pedrem w biurze i on chcial poznac szczegoly tej nocy co ze soba spali i bylo pokazane jak sonia wspomina ten wieczor kiedy to niby spala z pedrem , i bylo ze zasnal na lozku a ona zaczela gk rozbierac i rozrzucac ubrania po pokoju i nawet pedro przez sen powiedzial:”kocham cie fiorella”

 6. Anka
  December 11, 2015 o 3:03 pm  - Reply

  Nie wiem jak szczegółowo oglądacie serial alw w jednym z odcinków Osvaldo zmusił Sonię do s. siłą. Więc albo dziecko jest męża albo Fabia??

 7. muchacha
  December 12, 2015 o 10:43 am  - Reply

  tez mi to umknelo ze ja zmusil do seksu