Odcinek 37 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 37

Odcinek 37

Eloisa zdaje się na policję w kwestii ustalenia winy Fiorelli. Pedro pomaga Fiorelli uciec z rancza. Dante natychmiast donosi Eloisie oraz Vittoriowi o ucieczce dziewczyny. Pedro i Benito proszą Adelę i Reynalda, by pozwolili Fiorelli zatrzymać się w ich domu do czasu, aż nie dowiedzie swojej niewinności. Fiorella ma żal do Benita, że oszukał ją w sprawie Vittoria. Adela wstawia się za synem, tłumacząc że działał w dobrej wierze.

Dante próbuje dowiedzieć się od Gianny, gdzie ukryła się jej siostra. Później wysuwa podejrzenie, że Pedro maczał palce w ucieczce Włoszki. Eloisa nie wierzy w to, by jej wnuk zawracał sobie głowę służącą. Julieta obawia się, że straci wzrok. Sergio pomaga jej zrozumieć, że bez względu na wszystko, będzie przy niej oraz że bardzo ją kocha. Aitana jest wściekła, bo Pedro odwołał kolację i domyśla się, że zrobił to z powodu Fiorelli.

Gael podejrzewa, że to Roxana mogła próbować zaszkodzić Włoszce, ale ona zaprzecza. Pedro zapewnia Giannę, że jej siostra jest w bezpiecznym miejscu. Dante informuje Pedra o ucieczce Fiorelli i sarkastycznie pyta, czy domyśla się, kto mógłby jej pomóc…

Emisja 7 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze