Odcinek 36

Odcinek 36

Julieta skarży się na ból oczu i obwinia o to Fiorellę. Włoszka wyjaśnia jej, skąd wzięła kropelki. Osvaldo oznajmia Pedrowi, że zwolnił Ramira za jego niedyskrecję w sprawie wypadku podczas polowania. Federica przynosi kropelki, rzekomo z pokoju doñii Eloisy, i wmawia wszystkim, że Fiorella próbowała zaszkodzić Juliecie żrącym preparatem. Proponuje, że zadzwoni po policję.

Sonia kokietuje Pedra, lecz on ją odtrąca. Diana zapowiada matce, że zamierza zostać kochanką Vittoria, aby później udaremnić jego ślub z Fiorellą. Livia uważa, że postępuje niewłaściwie i radzi jej poszukać mężczyzny, który naprawdę ją pokocha. Dante zamyka Fiorellę w jej pokoju. Vittorio odrzuca propozycję Diany, bo nie chce oszukiwać narzeczonej, i prosi, żeby uszanowała jego decyzję. Aníbal przyjeżdża do szpitala i udaje przejętego stanem Juliety. Obiecuje, że pozwie Włoszkę. Sergio wstawia się za Fiorellą, ale Julieta nie wierzy w zapewnienia o niewinności dziewczyny.

Dante pyta Federicę, czy nie ma wyrzutów sumienia po tym, co zrobiła Fiorelli. Ona odpowiada, że pozbycie się Włoszki było konieczne, by mogli zająć się zbieraniem dowodów przeciwko Máximowi i Eloisie. Gael obiecuje Gianne, że pomoże jej przekonać wszystkich o niewinności jej siostry. Gianna mówi Vittoriowi, że rodzina Ángeles uwzięła się na Fiorellę i trzyma ją pod kluczem. Fiorella przysięga Pedrowi, że nie chciała skrzywdzić Juliety. Pedro wierzy jej i przysięga, że jej pomoże.

Emisja 4 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze