Odcinek 35

Odcinek 35

Fiorella jest zazdrosna o Aitanę. Pedro nakazuje jej nad sobą panować, jeśli nie chce, żeby musiał przywoływać ją do porządku. Simona docina Pedrowi z powodu Fiorelli. Gael nie chce okłamywać Eloisy, ale Osvaldo go do tego zmusza. Osvaldo podejrzewa Sonię o to, że powiedziała Fabiowi o postrzale Pedra, ale ona odpiera zarzuty.

Vittorio oznajmia Giannie, że wyjaśnił już nieporozumienie z Fiorellą, lecz martwi go jej przesadne zainteresowanie Pedrem. Dziewczyna sugeruje mu, że tych dwoje coś ze sobą łączy, ale on nie chce przyjąć tego do wiadomości. Dante uprzedza Federeicę, że przez swoje niekontrolowane zachowanie może nawet stracić część spadku. Doña Eloisa chwali Fiorellę za jej efektywną pracę i lamentuje nad faktem, że po ślubie straci tak dobrą pracownicę.

Osvaldo zwalnia Ramira. Ten odgraża mu się, że powie prawdę doñii Eloisie o tym, co próbował zrobić Pedrowi. Pedro stara się dowiedzieć się od Sonii, co takiego chciała mu powiedzieć, gdy leżał w szpitalu. Osvaldo pojawia się niespodziewanie, by zobligować Sonię do milczenia. Fiorella podaje Juliecie kropelki do oczu z kwasem, które Federica podrzuciła do pokoju doñii Eloisy.

Emisja 3 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze