Odcinek 33 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 33

Odcinek 33

Sonia jest zazdrosna o to, że Aitana kręci się wokół Pedra. Fiorella nie wie, jak powiedzieć Vittoriowi, że go nie kocha i nie chce brać z nim ślubu. Julieta ma dość tego, że w każdej rozmowie z Eloisą pojawia się temat Fiorelli. W przypływie złości nazywa dziewczynę karierowiczką i wytyka jej, że próbowała usidlić Aníbala, a gdy jej się nie udało, zarzuciła wędkę na Vittoria.

Pedro wypomina Fiorelli, że nie walczy o ich miłość i postanawia nie zawracać sobie nią więcej głowy. Doña Eloisa przekonuje Fiorellę, że można wyjść za mąż bez miłości, bo ta przychodzi z czasem. Pedro nie potrafi ukryć zazdrości, gdy dowiaduje się, że Fiorella otrzymała bukiet kwiatów od Vittoria. Sonia próbuje ocieplić swoje relacje z Osvaldem, lecz zostaje odtrącona.

Benito wyznaje rodzicom, że jego szanse na zdobycie Fiorelli przepadły. Reynaldo uświadamia go, że nigdy ich nie miał i to z własnej winy. Sonia zdradza Osvalda z Fabiem. Żali mu się z tego, jak została odrzucona przez męża i Pedra. Postanawia się na nich zemścić i namawia Fabia, żeby powiedział Eloisie, że Pedro został postrzelony.

Emisja 1 grudnia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. rubi
    November 30, 2015 o 10:00 pm  - Reply

    na anyfiles.pl mozna ogladac jak ktos nie widział ktoregos odc.z tych co byly do tej pory oczywiscie

  2. anna
    December 2, 2015 o 9:27 am  - Reply

    czy jose ron ma malowane włosy?w zakazanym uczuciu miał ciemniejsze